Визначився порядок виступів учасників на Євробаченні-2017

Організатори міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017, яке скоро прийматиме Київ, затвердили порядок виступів представників країн-учасниць.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на сайт eurovision.stb.ua.

Відомо, що раніше порядок виступів визначався у ході жеребкування, коли учасники самі визначали свій порядковий номер. Тепер організатори конкурсу розставляють учасників так, щоб було більш захоплюючим і кожна композиція виділялася.

Нагадаємо, Україну на Євробаченні цього року представлятиме рок-гурт O.Torvald, який виступатиме одразу у фіналі конкурсу. Музиканти піднімуться на сцену під номером 22.

Продюсери конкурсу затвердили наступний порядок виступів:

Перший півфінал (9 травня):

1. Швеція: Робін Бенгтссон – I can’t Go On
2. Грузія: Тамара Гачечиладзе – Keep The Faith
3. Австралія: Ісайя Фаєрбрейс – don’t Come Easy
4. Албанія: Ліндіта – World
5. Бельгія: Бланш – City Lights
6. Чорногорія: Славко Калезич – Space
7. Фінляндія: Норма Джон – Blackbird
8. Азербайджан: Діана Гаджиєва – Skeletons
9. Португалія: Сальвадор Собрал – Amar Pelos Dois
10. Греція: Демі – This is Love
11. Польща: Кася Мось – “Ліхтарик”
12. Молдова: Sunstroke Project – Hey Mamma
13. Ісландія: Свала – Paper
14. Чехія: Мартіна Барта – My Turn
15. Кіпр: Ховиг – Gravity
16. Вірменія: Арцвик – Fly With Me
17. Словенія: Омар Набер –On My Way
18. Латвія: Triana Park – Line

Другий півфінал (11 травня):

1. Сербія: Тияна Богичевич – In Too Deep
2. Австрія: Натан Трент – Running On Air
3. Росія: Юлія Самойлова – Flame is Burning
4. Македонія: Яна Бурческа – Dance Alone
5. Мальта: Клаудія Фанієлло – Breathlessly
6. Румунія: Ілінка і Алекс Флоря – Yodel It!
7. Нідерланди: OG3NE – Lights and Shadows
8. Угорщина: Йоци Папай – Origo
9. Данія: Аня Ніссен – Where I Am
10. Ірландія: Брендан Мюррей – Dying to Try
11. Сан-Марино: Валентина Монетт і Джиммі Вілсон – Spirit of the Night
12. Хорватія: Жак Худек – My Friend
13. Норвегія: JOWST – Grab The Moment
14. Швейцарія: Timebelle – Apollo
15. Білорусь: NAVIBAND – “Гістория Майго Жицця”
16. Болгарія: Крістіан Костів – Beautiful Mess
17. Литва: Fusedmarc – Rain Of Revolution
18. Естонія: Койт Тооме і Лаура – Verona
19. Ізраїль: Імрі Зів – I Feel Alive

Під час шоу буде дві рекламні перерви, після 5-ї та 12-ї пісні.

Джерело